Nowa Akademia MOL

Z powodu rozwoju naszej firmy wdrażamy nową platformę szkoleniową - Akademia Marketing Online!

Akademia Marketing Online

Jak zagwarantować Uczestnikom naszych szkoleń maksymalny dostęp do wiedzy? Jak sprostać ich oczekiwaniom, aby wiedza ta była zawsze aktualna i podana w takiej formie, aby przynosiła im rezultaty w postaci rzeczywistego zdobycia wiedzy i umiejętności? W jaki sposób dopasować nasze szkolenia do potrzeb dzisiejszych Uczestników, w dobie pracy i nauki online oraz ciągłego braku czasu na doszkalanie się i utrwalanie zdobytej wiedzy?

Na te pytania musieliśmy szczerze sobie odpowiedzieć, w wyniku czego powstał projekt stworzenia nowej Akademii Marketing Online, czyli bazy naszych szkoleń w postaci kursów e-learningowych oraz materiałów szkoleniowych w przejrzystej formie na wysokim poziomie. Obecnie pracujemy nad Akademią, doskonaląc jej funkcjonalności oraz aspekt „user-friendly”, aby szkolenie się w niej było skuteczne, ale również sprawne i przyjemne. Stale tworzymy też nowe treści edukacyjne w ramach naszych szkoleń jak i poprawiamy oraz aktualizujemy te, które już stworzyliśmy.

Dzięki Akademii Marketing Online Uczestnicy naszych szkoleń:

 • po każdym szkoleniu online „na żywo” z Trenerem otrzymają dostęp do materiałów ze szkolenia – prezentacji o wysokiej jakości merytorycznej oraz wizualnej i prostą nawigacją, dzięki której z łatwością będą mogli przeglądać slajdy i powtarzać wiedzę ze szkolenia
 • będą mogli na bieżąco sprawdzać swoją wiedzę, poprzez udział w interaktywnych quizach w trakcie szkoleń jak i teście na jego koniec, zakończonym utrzymaniem imiennego certyfikatu
 • zdobędą możliwość uczestnictwa w szkoleniu w postaci e-learning, czyli nagranego kursu z pełną narracją Trenera w danej dziedzinie, podzielonej na tematyczne moduły, przeplecione quizami sprawdzającymi ich wiedzę i zakończonymi zdobyciem imiennego certyfikatu
 • uzyskają możliwość wielokrotnego powtarzania danego kursu e-learningowego aż przez 1 rok – w końcu każdy wie, że powtarzalność to klucz do zapamiętania tematu i zdobycia na jego temat wiedzy
 • w ramach zakupienia kursu e-learningowego otrzymają nie tylko dostęp do nagranego szkolenia, ale również możliwość uczestnictwa w danym szkoleniu w formie online (na żywo) przez cały okres dostępu do Akademii (1 rok), podczas którego będzie kładziony nacisk na bardziej praktyczne aspekty
 • będą mogli brać udział w cyklicznych sesjach online (na żywo) z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania w danej tematyce szkoleniowej. A pytania te będą mogli zadawać właśnie użytkownicy Akademii, dzięki czemu każdy z nich może liczyć na wsparcie i realną pomoc w kwestiach, w których potrzebuje on wsparcia, wyjaśnienia lub dodatkowego rozwinięcia .

Naszym głównym celem jest sprawienie, aby Uczestnicy naszych szkoleń, a tym samym Użytkownicy Akademii Marketing Online mogli wyciągnąć jak najwięcej wiedzy i umiejętności oraz mieli możliwość stałego poszerzania i uzupełniania swojej wiedzy w świecie Marketingu Internetowego, dlatego:

1. Stawiamy na jakość:


 • dbamy o najwyższą wartość merytoryczną szkoleń poprzez bazowanie na wieloletnim doświadczeniu w tematyce Marketingu Internetowego – my sami działamy w nim od 2001 roku, a szkolimy z niego od 2010
 • każde szkolenie na żywo jak i w formie e-learning traktujemy „na poważnie” – stale aktualizujemy swoją wiedzę jak również treści, które przekazujemy uczestnikom naszych szkoleń
 • jesteśmy zdobywcami certyfikatów: Google Premier Partner, Google Analytics Certified Partner, Google Tag Manager Certified Partner, dzięki czemu wszyscy uczestnicy naszych szkoleń mogą mieć pewność, że przekazywana im wiedza ma solidne podstawy merytoryczne.

2. Nie zostawiamy nikogo bez opieki:


 • wychodząc naprzeciw obawom o brak zaangażowania w proces edukacji w jej formie online, oferujemy pełną opiekę nad każdym użytkownikiem Akademii Marketing Online poprzez równoległy stały kontakt – możliwość odbycia szkolenia online na żywo, sesje pytań i odpowiedzi, możliwość kontaktu z nami w jakiejkolwiek kwestii związanej z Akademią
 • w przypadku problemów technicznych, pytań merytorycznych, jakichkolwiek sugestii odnośnie udoskonalania naszych szkoleń i samej Akademii Marketing Online – jesteśmy zawsze do dyspozycji i dokładamy wszelkich starań, aby każde zapytanie zostało obsłużone z największą starannością.

Zapisz się na szkolenie i uzyskaj dostęp do Akademii Marketing Online:

Szkolenia Marketing Online
13.05.2021
Szkolenia