SEO
SEO

Pierwsze projekty SEO prowadziliśmy już w 2001 roku – Allianz, ScanHoliday, Pracuj.pl. Wykorzystujemy wyłącznie white seo, a średni okres współpracy z nami przy projektach SEO wynosi ponad 5 lat.

Pozycjonowanie strony www polega na umieszczeniu jej wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych. O tym, które ze stron pojawią się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania decyduje stale aktualizowany algorytm wyszukiwarki. Poprzez odpowiednią optymalizację witryny oraz działania zewnętrzne możliwe jest wpływanie na pozycję witryny w rankingu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie skutecznie promować witryny nawet na najbardziej konkurencyjne słowa kluczowe. Pozycjonowanie strony jest działaniem długoterminowym, a najlepsze efekty widoczne są zazwyczaj po upływie kilku miesięcy. Najważniejszym elementem jest właściwy wybór słów kluczowych, dlatego przed rozpoczęciem projektu SEO przeprowadzamy bardzo szczegółową analizę słów kluczowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami SEO lub do kontaktu z naszym specjalistą. Chętnie pomożemy Ci wybrać właściwe słowa do pozycjonowania lub za pomocą analityki internetowej sprawdzimy, jaka jest aktualna skuteczność działań SEO.