SEO
SEO

Pierwsze projekty SEO prowadziliśmy już w 2001 roku – Allianz, ScanHoliday, Pracuj.pl. Wykorzystujemy wyłącznie white seo, a średni okres współpracy z nami przy projektach SEO wynosi ponad 5 lat.

Pozycjonowanie strony www polega na umieszczeniu jej wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych. O tym, które ze stron pojawią się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania decyduje stale aktualizowany algorytm wyszukiwarki. Poprzez odpowiednią optymalizację witryny oraz działania zewnętrzne możliwe jest wpływanie na pozycję witryny w rankingu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie skutecznie promować witryny nawet na najbardziej konkurencyjne słowa kluczowe. Pozycjonowanie strony jest działaniem długoterminowym, a najlepsze efekty widoczne są dopiero po upływie kilku miesięcy. Najważniejszym elementem jest właściwy wybór słów kluczowych dlatego przed rozpoczęciem długoterminowego projektu SEO przeprowadzamy bardzo szczegółową analizę słów kluczowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami SEO lub do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci wybrać właściwe słowa do pozycjonowania lub sprawdzić jaka jest aktualna skuteczność działań SEO za pomocą analityki internetowej.