Klienci i referencje

Przeczytaj, co nasi Klienci mówią o współpracy z nami:


Współpracujemy z Marketing Online już od 2002 roku i przekonaliśmy się o wysokiej jakości świadczonych usług. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i autorskim narzędziom Marketing Online nasze kampanie w wyszukiwarkach i systemach reklamy kontekstowej uzyskują doskonałe wyniki. Marketing Online jest firmą zorientowaną na realizację celów klienta, rozumiejącą specyfikę naszego biznesu i oferującą pełne wsparcie i pomoc w zakresie marketingu w Internecie. Jest to solidny i uczciwy partner, posiadający ogromne doświadczenie zdobyte zarówno w Polsce i za granicą. Mogę z pewnością polecić Marketing Online jako profesjonalną i godną zaufania firmę.

Maciej Noga, Grupa Pracuj sp. z o.o.

Współpraca z Marketing Online pozwala nam w pełni kontrolować zwrot z inwestycji w marketing w wyszukiwarkach internetowych (SEM). Profesjonalna optymalizacja kampanii pod względem merytorycznym i kosztowym oraz wykorzystanie autorskich narzędzi Marketing Online zapewnia, że w kampaniach SEM uzyskujemy jedne z najlepszych wyników na rynku. Marketing Online to także partner chętnie dzielący się wiedzą podczas spotkań i dedykowanych szkoleń wewnętrznych. Mam 100% pewność, że kluczowe dla firmy działania w zakresie Search Marketingu powierzamy najlepszym specjalistom.

Marcin Szporka, Allianz Direct New Europe

Współpraca z Marketing Online pozwoliła mi osiągnąć zamierzone cele i utrzymywać pełną kontrolę nad kampanią reklamową. Marketing Online świadczy kompleksowe wsparcie zarówno w zakupie kampanii, jak i analityce internetowej dzięki, której kampania może uzyskiwać nadzwyczaj dobre efekty. Podczas współpracy przekonałem się, że Marketing Online chętnie przekazuje nam swoją wiedzę i bardzo dobrze komunikuje z moim działem marketingu. Pełne zrozumienie naszych celów oraz wsparcie daleko wykraczające poza samo prowadzenie działań reklamowych w AdWords pozwoliły nam sterować sprzedażą w optymalny sposób. Marketing Online profesjonalnie wykorzystuje analitykę i integruje działania sprzedażowe z systemem CRM/sprzedażowym klienta co pozwala prowadzić kampanie generujące wyznaczony koszt sprzedaży lub poziom przychodów oraz maksymalizujące ROI, czyli zwrot z inwestycji w reklamę online. Polecam Marketing Online jako profesjonalnego i zaufanego partnera w reklamie i analityce internetowej.

Marcin Kwiecień, LendOn

W imieniu firmy Paulina Łukjaniuk Sp. J. polecam Marketing Online jako profesjonalnego i zaufanego partnera w zakresie Marketingu internetowego. Marketing Online od 2016 rok świadczy dla nas kompleksowe wsparcie w zakresie kampanii Google Ads, Web analityki, pozycjonowaniu organicznym i szkoleniach z zakresu Digital. Współpraca z Marketing Online pozwala nam utrzymywać pełną kontrolę nad prowadzonymi działaniami oraz realizować zaplanowane cele. Przekonaliśmy się również, że Marketing Online wyróżnia się pod kątem komunikacyjnym oraz chętnie dzieli się posiadaną wiedzę. Polecam firmę Marketing Online Piotr Guziur jako partnera godnego zaufania.

Paulina Łukjaniuk, Spod Igły i Nitki

Szkolenia
Polski