Kampanie video / YouTube

YouTube jest aktualnie drugą najczęściej używaną wyszukiwarką na świecie, zaraz po Google.

Reklamy wideo w serwisie YouTube pozwalają na dotarcie do szerokiej grupy potencjalnie zainteresowanych odbiorców, kształtowanie wizerunku, czy budowanie świadomości marki, jej produktów i usług. Dzięki integracji z Google Ads, kampanie reklamowe na YouTube umożliwiają dodatkowo szerokie wykorzystanie narzędzi do celów sprzedażowych m.in. poprzez przekierowanie użytkownika do Twojego sklepu online lub witryny internetowej.


Najpopularniejszym formatem reklamowym wideo na YouTube są reklamy In-Stream , rozliczane w modelu CPV (cost per view), co oznacza, że płatność następuje dopiero po obejrzeniu materiału przez użytkownika. Reklama w formacie wideo to aktualnie najszybciej rozwijający się trend w marketingu, który skutecznie buduje zaangażowanie wśród jej odbiorców. Film pozwala przekazać o wiele więcej jakościowej treści, niż zwykła reklama tekstowa, tym samym mocniej zapada w pamięć użytkowników, a to przekłada się na wzmocnienie działań kampanii marketingowych YouTube Ads i wzrost sprzedaży.

Jeśli szukasz agencji, która kompleksowo poprowadzi Twoje działania w zakresie YouTube Ads, zaproponuje skuteczną strategię działań, a później wdroży ją osiągając zakładane wyniki sprzedażowe / wizerunkowe - jesteśmy gotowi, aby Ci w tym pomóc.

Jeśli prowadzisz już działania YouTube, ale nie jesteś zadowolony z obecnych wyników, odezwij się do nas, a my zaproponujemy Ci przemyślaną strategię, która poprawi Twoje aktualne wyniki sprzedażowe z reklam na YouTube, a Ty osiągniesz swoje zamierzone cele.

Prowadzimy działania wideo w wielu branżach m.in. e-commerce, b2b i b2c korzystając przy tym z różnych typów kampanii reklamowych wideo o czym decydujemy na podstawie celów, które chcemy osiągnąć. Klienci widzą ogromny potencjał sprzedażowy i wizerunkowy firmy w prowadzonych działaniach, jednocześnie mając świadomość o potrzebie dotarcia do nowych klientów nie tylko z poziomu wyszukiwarki Google, czy płatnych reklam na Facebooku, ale stale poszerzając działania o miejsca, w których potencjalnie zainteresowani ofertą użytkownicy, spędzają swój czas.

Rekomendowany plan działania to:

1. Umów się na bezpłatną rozmowę, w której omówimy Twoje cele reklamowe oraz jak możemy Ci pomóc w ich osiągnięciu.

2. Jeśli prowadzisz już kampanie marketingowe wideo i zależy Ci na zwiększeniu ich efektywności w serwisie YouTube bądź Google, zleć nam podstawowy audyt kampanii wideo, w którym odpowiemy Ci na pytanie, czy Twoja kampania ma szansę uzyskać lepsze wyniki

3. Zamów bezpłatny media plan kampanii, w którym otrzymasz szacowane wyniki, które będziemy mogli dla Ciebie wypracować w ramach ustalonego budżetu oraz naszą ofertę.

4. Po Twojej akceptacji oferty, rozpoczniemy przygotowania do startu kampanii marketingowej - utworzymy konto reklamowe Google Ads (jeśli takiego nie posiadasz), lub poprosimy Cię o dostęp do już utworzonego konta reklamowego. Następnie wdrożymy potrzebną analitykę oraz cały szereg działań w kampanii oraz będziemy prowadzili i optymalizowali na bieżąco kampanię. W ramach współpracy otrzymasz wsparcie swojego dedykowanego Opiekuna odpowiedzialnego za regularne raportowanie i omawianie wyników z Google Ads i YouTube Ads.

Specjalizujemy się w kampaniach wideo, prowadząc skuteczne kampanie dla klientów od 2006 roku. Nad poprawnym przebiegiem każdej kampanii czuwa specjalista Google Ads posiadający certyfikat Google Ads z reklamy wideo i co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu kampanii wideo.

Do zarządzania kampaniami marketingowymi w sieci stosujemy autorskie narzędzie AdMotiv, które daje nam możliwość poprawy efektywności prowadzonych kampanii o średnio kilkadziesiąt procent. Co ważne, w ramach naszej współpracy zatrzymujesz wszelkie dostępy do swoich kont reklamowych Google Ads, Google Analytics i innych, które używamy w działaniach reklamowych - mając stały nadzór nad prowadzonymi dla Ciebie kampaniami.

Skuteczne działania kampanii reklamowych na YouTube opieramy na:

  • odpowiednim doborze działań reklamowych do celów Twojej firmy
  • wdrożeniu właściwej analityki oraz integracji działań z Google Ads
  • przygotowaniu strategii działań, która będzie odpowiadała wymaganiom Twoich potencjalnych klientów i branży, w której operujesz
  • przygotowaniu odpowiednich grup odbiorców
  • rekomendacjach do stworzenia jakościowych materiałów wideo
  • wdrożeniu odpowiednich ustawień kampanii
  • stałej analizie działań oraz ich optymalizacji
  • szczegółowym raportowaniu każdego z działań

Należymy do Google Premier Partners, Programu Google Elevator, a nasze kampanie, były nominowane w Google Premier Partners Awards, co stawia nas wśród kilku najlepszych Agencji SEM w Polsce. Jako nieliczni w Polsce posiadamy certyfikat Google Analytics & Tag Manager Certified Partner oraz możemy pochwalić się mianem Partnera Google Marketing Platform.

Umów niezobowiązujące pierwsze spotkanie konsultingowe.

Szkolenia
Polski