Kampanie Eksportowe

Marketing eksportowy daje możliwość promocji Twoich produktów lub usług na zagranicznych rynkach.

Kampania eksportowa pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż i pozyskać klientów za granicą, a nieograniczony zasięg kampanii umożliwia reklamę Twoich produktów w dowolnych krajach na całym świecie, w różnych językach. Specjalizujemy się w kampaniach eksportowych w systemach reklamowych Google Ads, Facebook Ads, Amazon i innych, dzięki którym zwiększamy sprzedaż klientów poza granicami naszego kraju.

W kampaniach eksportowych wykorzystujemy różne wyszukiwarki internetowe, nie tylko Google, ale również Yandex, Sklik, czy Bing, co zależne jest od popularności danej wyszukiwarki w kraju, w którym prowadzimy działania reklamowe.

Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem tych działań, mając w swoim portfolio wiele branż nie tylko e-commerce, ale również turystykę, czy uczelnie, które z powodzeniem rozwinęły swoją działalność dzięki wejściu na zagraniczne rynki.

Jeśli chcesz zacząć rozwijać swój biznes poza granicami Polski, możesz rozpocząć od bezpłatnej rozmowy z nami i dowiedzieć się jaki jest potencjał oraz z jakim budżetem reklamowym trzeba się liczyć.

Jeśli szukasz agencji, która zbuduje i poprowadzi kompleksowe kampanie eksportowe Twojej firmy, a tym samym pomoże Ci rozwinąć sprzedaż za granicą - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeśli kampania za granicą jest już prowadzona, ale nie jesteś zadowolony z jej wyników możesz zlecić nam darmowy podstawowy audyt i dowiedzieć się jaki jest potencjał wzrostu efektywności tych działań.

Plan działania jaki Ci polecamy to:

1. Umówienie rozmowy w której porozmawiamy o Twoich planach eksportowych i omówimy kraje, w których chcesz prowadzić sprzedaż

2. Jeśli już prowadzisz kampanie za granicą polecimy Ci darmowy audyt, w którym odpowiemy na pytanie, czy Twoja kampania ma szansę uzyskać lepsze wyniki sprzedażowe.

3. Darmowy niezobowiązujący Media Plan kampanii reklamowych, spełniających Twoje cele w ramach ustalonego budżetu (estymacja wyniku sprzedażowego w kilku wariantach budżetowych) oraz naszą ofertę.

4. Zbudowanie i start kampanii reklamowych. Skonfigurujemy konta w wybranych systemach reklamowych, wdrożymy zaawansowaną analitykę, rozpoczniemy prowadzenie i stałą optymalizację. Otrzymasz również wsparcie swojego dedykowanego Opiekuna, który będzie z Tobą w kontakcie w czasie trwania kampanii oraz odpowiedzialny za regularne raportowanie i omawianie wyników kampanii.

5. Uczestnictwo w szkoleniach, które pozwolą Ci jeszcze lepiej nadzorować skuteczność Twoich kampanii m.in. szkolenie z Google Analytics, czy Google Ads.

Naszą pracę opieramy na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu kampanii na rynkach zagranicznych. Przeprowadziliśmy skuteczne kampanie m.in. w Ameryce Północnej, Azji, Europie w takich krajach jak Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, czy USA. Nasi specjaliści mają wiedzę jak je prowadzić oraz doświadczenie, dzięki któremu znają specyfikę i zachowania zakupowe klientów w danym kraju.

Pracując nad optymalizacją kampanii Klientów, nasi specjaliści mają dostęp do autorskiego narzędzia AdMotiv, które pozwala im poprawić efektywność prowadzonych kampanii od kilkudziesięciu do nawet kilkuset procent. Klient, dzięki stałemu dostępowi do konta reklamowego i Google Analytics oraz dostępności szkoleń Marketing Online ma stały nadzór nad działaniami i pewność, że są one prowadzone odpowiednio dobrze.

Jako członek programu eksportowego Google, mamy dostęp do zaawansowanych narzędzi eksportowych Google, ułatwiających naszym Klientom wejście na rynki zagraniczne. Należymy do Google Premier Partners, Programu Google Elevator, a nasze kampanie, były nominowane w Google Premier Partners Awards, co stawia nas wśród kilku najlepszych Agencji SEM w Polsce.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce posiadających certyfikat certyfikat Google Analytics (od 2010 roku) & Tag Manager Certified Partner oraz certyfikat Google Marketing Platform Partner. Nasi specjaliści posiadają również certyfikaty Facebook Blueprint.

Umów niezobowiązujące pierwsze spotkanie konsultingowe.

Szkolenia
Polski