Zaufanie i współpraca

Decydując się na współpracę, przekazujesz nam stery nad swoimi kampaniami reklamowymi, ale zależy Ci również na zachowaniu dostępu do wszystkich kont reklamowych Twojej firmy - dokładnie tak wygląda nasza współpraca!

Działamy w Twoim imieniu, jednak posiadasz pełny wgląd do kont reklamowych. Stale pracujemy nad wynikami Twoich kampanii i przekazujemy Ci wiedzę niezbędną do bycia pewnym, że kampanie są dobrze zoptymalizowane.

Co więcej, jeśli nasze działania są dla Ciebie niejasne - wyjaśniamy i edukujemy, lub po prostu spotykamy się na naszych szkoleniach, gdzie dzielimy się wiedzą, aby obie strony były pewne swoich działań. Szczerze doceniamy, jeśli nasi klienci biorą udział w szkoleniach - nasza wspólna praca, jest wtedy jeszcze bardziej efektywna.

Współpraca dla nas to:


Transparentność

Od pierwszego dnia współpracy posiadasz pełny wgląd do wszystkich kont reklamowych, na których prowadzimy działania. Nasi opiekunowie dbają również, aby wszystkie pytania, względem działań, zostały wyjaśnione, tak aby obie strony wiedziały co dzieje się z kampanią i na jakim etapie aktualnie się znajduje.

Start kampanii pod pełną kontrolą

Przed startem kampanii reklamowej przygotowujemy się kompleksowo do jej prowadzenia. Mamy tutaj na myśli: porządne wdrożenie analityki, analizę działań SEO, czy poprawność web-usability Twojej strony. Masz dostęp do Google Analytics, raportów w Data Studio, a my tłumaczymy Ci gdzie szukać odpowiednich wskaźników i jak je interpretować. Co więcej, to Ty decydujesz, kiedy kampania startuje, lub kiedy ją wyłączamy - możesz to zrobić w dowolnym dniu miesiąca.

Edukacja

Oprócz prowadzenia działań reklamowych, dzielimy się wiedzą na szkoleniach otwartych lub dedykowanych. Uczymy klientów i osoby z zewnątrz, jak analizować dane, jak prowadzić kampanie lub jak je zlecać - tym samym pokazujemy, jak oceniać skuteczność naszych działań. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia m.in. z Google Analytics, Google Ads, czy Facebook Ads. Już to pisaliśmy, ale doceniamy, jak nasi klienci edukują się z nami.

Brak umowy długoterminowej

Transparentność działań łączy się z przejrzystą umową, którą Ci proponujemy. Wierzymy, że chcesz z nami współpracować, bo dobrze pracujemy i spełniamy założenia Twojej kampanii. Jeśli jednak zdarzy się, że trzeba będzie zatrzymać kampanie, możesz to zrobić w każdym momencie, bez ponoszenia kar umownych - takich zapisów u nas nie ma i nie będzie!

Tworzę agencję, z jaką sam chciałbym współpracować. W zespole wiemy, że wyniki prowadzonych kampanii, są dla Ciebie, jako klienta najważniejsze, dlatego do perfekcji opanowaliśmy tajniki analityki internetowej i platform reklamowych w połączeniu z automatyzacją. Wierzymy, że dzisiejsza technologia potrafi nam znacząco pomóc i zaoszczędzić czas pracy, a wtedy wiedzę i doświadczenie, możemy wykorzystać w tworzeniu działań kreatywnych dla Twojej firmy.

Szkolenia
Polski