Marketing edukacyjny

Kampanie dla branży edukacyjnej prowadzimy zarówno w Polsce jak i za granicą.

Współpracujemy z uczelniami wyższymi i szkołami oferującymi szeroką gamę kursów i szkoleń.

Celem tych kampanii jest realizacja ściśle określonego planu rekrutacji i liczby studentów lub uczestników kursów poprzez szeroko zakrojoną reklamę edukacyjną, której celem jest skuteczna kampania promocyjna szkoły. Od ponad 10 lat prowadzimy także swoją własną kampanię dla Szkoleń Marketing Online starając się zapewnić każdej edycji szkolenia komplet uczestników.

W planowaniu strategii marketingowej i reklamowej placówek edukacyjnych, skierowanej głównie do młodych osób, wykorzystujemy promocję szkoły poprzez odpowiednie platformy i formaty reklamowe, a także odpowiednio konfigurujemy analitykę internetową, aby móc optymalizować kampanie reklamowe i działania promocyjne, co skutkuje zwiększeniem liczby rejestracji na semestr, kurs czy szkolenie. Rekrutujemy studentów zza granicy, budując i realizując wielojęzyczne reklamy edukacyjne, których celem jest odpowiednia promocja szkół i uczelni w kilkunastu krajach. Bardzo duży wpływ na promowanie szkół mają kampanie realizowane w Social Media oraz Google Ads, które skutecznie zwiększają zasięg marketingu usług edukacyjnych poprzez lepszą rozpoznawalność marki, co w konsekwencji zwiększa liczby zapisów i buduje relacje.

Prowadzimy również szkolenia na uczelniach zarówno dla studentów jak i działów marketingu mające na celu zwiększenie świadomości możliwości promocji szkół. Szkolimy w języku polskim i angielskim.

Jeśli chcesz porozmawiać z nami o zwiększaniu sprzedaży w branży edukacyjnej oraz marketingu usług edukacyjnych, umów się na niezobowiązujące spotkanie konsultingowe. Zapytamy o Twoje cele i udzielimy wstępnej rekomendacji.

Szkolenia
Polski