Kampanie Wizerunkowe

Odpowiednio kierowane reklamy display osiągają doskonałe wyniki, budując nie tylko znajomość marki i wizerunek, ale także zaangażowanie na witrynie oraz konwersje.

Każdą kampanię display poddajemy optymalizacji na podstawie danych z analityki internetowej. Tutaj nie liczy się wyłącznie zasięg i samo wyświetlanie się reklam, ale faktyczny wpływ kampanii wizerunkowej na wzrost znajomości i opinii o marce, a ostatecznie wzrost sprzedaży.

Mierzymy to za pomocą analityki internetowej, atrybucji konwersji oraz modelowania ekonometrycznego danych. Zarówno banery, jak i reklamy wideo kierowane do odpowiednich odbiorców i optymalizowane z użyciem analityki uzyskują znacznie lepsze wyniki i niższe koszty, nie tracąc przy tym na zasięgu.

Jeśli potrzebujesz zbudować znajomość marki, poinformować potencjalnych klientów o swojej ofercie i zbudować zaangażowanie wokół własnej marki to z użyciem tego typu kampanii osiągniesz ten cel, ale pod warunkiem, że kampanie te zostaną bardzo dobrze zoptymalizowane z użyciem danych.

Mówimy o tym na szkoleniu Google Analytics oraz szkoleniu z Planowania kampanii reklamowych od podstaw. Jeśli masz czas, zapisz się na te szkolenia, zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci przeprowadzić skuteczne kampanie wizerunkowe niezależnie, czy sam je robisz, czy chcesz zlecić agencji. Sukces leży w Twoich rękach.Jeśli brakuje Ci czasu na szkolenia i wolisz porozmawiać z nami - umów się na darmową konsultację online za pomocą formularza.

Jeśli nie posiadasz jeszcze żadnych aktywnych kampanii:

1. Umów się na bezpłatną rozmowę, w której omówimy Twoje cele reklamowe

2. Po rozmowie przedstawimy Ci plan działania, który będzie zawierał plan kampanii wizerunkowych oraz innych potrzebnych, aby zrealizować Twój cel. Podamy Ci także estymowane wyniki, które kampania będzie mogła wypracować w ramach powierzonego budżetu oraz przedstawimy koszty naszej obsługi.

3. Po Twojej akceptacji, zaplanujemy bezpieczny start kampanii, w którym dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, zwiększamy szanse na zrealizowanie postawionych celów reklamowych.

4. Zaoferujemy Ci także szkolenia, które pozwolą Ci zdobyć rozszerzoną wiedzę, przejść na jeszcze wyższy poziom w rozmowach o strategii reklamowej w Internecie oraz nabrać umiejętności szybkiego oceniania efektywności prowadzonych kampanii.

Jeśli posiadasz już aktywne kampanie wizerunkowe w internecie to:

1. Zleć nam darmowy audyt, w którym odpowiemy Ci na pytanie, czy Twoje kampanie reklamowe mają potencjał wzrostu efektywności. Dowiesz się, czy da się osiągnąć więcej za ten sam budżet.

2. Po przeprowadzonym audycie, przedstawimy Ci także naszą ofertę współpracy.

3. Na podstawie informacji przedstawionych w audycie i ofercie, zdecydujesz czy chcesz przekazać nam prowadzenie Twoich kampanii reklamowych, czy pozostawić je w rękach obecnego specjalisty.

4. Twoja kampania wizerunkowa może być prowadzona przez nas, przejmiemy od Ciebie wszystkie działania, wdrożymy zmiany w celu zwiększenia efektywności działań i pokażemy Ci, na co zwrócić uwagę, analizując wyniki kampanii, aby mieć już zawsze pewność, że kampanie prowadzone dla Ciebie są prowadzone najlepiej, jak się da.

5. Jeśli zdecydujesz się pozostawić prowadzenie kampanii tej samej osobie, możesz zlecić nam pełny i płatny audyt kampanii, gdzie przekażemy Ci rekomendacje, które obszary kampanii należy poprawić, aby zwiększyć skuteczność działań. Skorzystaj również z oferty naszych szkoleń, aby zwiększać swoją wiedzę o skutecznej reklamie w Internecie.

Umów niezobowiązujące pierwsze spotkanie konsultingowe.

Szkolenia
Polski