Marketing dla e-commerce

E-commerce to nasza największa branża, w której kompleksowo wspieramy naszych klientów.

Począwszy od kompleksowego audytu sklepu internetowego po automatyzację procesów, doradztwo w zakresie logistyki, systemów ERP, doboru platform e-commerce oraz migracji, optymalizację usability, obsługę marketplaces (np. Allegro, Ceneo), prowadzenie kampanii reklamowych (szerzej opisane na stronie kampanie e-commerce) oraz pełną analitykę internetową pozwalającą na maksymalizację zysków ze sprzedaży internetowej.

Na początku rekomendujemy skorzystać z naszego audytu e-commerce, który oferujemy w formie podstawowej darmowej, a jeśli okaże się podczas darmowego audytu, że jest sporo do poprawienia zaoferujemy audyt pełny oraz kompleksowe wsparcie we wdrożeniu rekomendowanych zmian optymalizacyjnych. Polecamy zapoznanie się ze szczegółowym opisem audytów e-commerce.

Prowadzimy także szkolenia z e-commerce w formie otwartej oraz dedykowanej, z możliwością ich organizacji online, w siedzibie klienta lub naszym biurze Marketing Online.

Jeśli chcesz rozpocząć lub rozwinąć marketing e-commerce w Twojej firmie możesz umówić się z nami na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację, przedstawić nam swoje cele i usłyszeć nasze rekomendacje.

Case Studies

Szkolenia
Polski