Szukam nowej agencji do współpracy

 

Jeśli w Twojej firmie są lub były już prowadzone działania marketingowe w Internecie, ale ich wyniki nie są satysfakcjonujące lub chcesz sprawdzić, czy możliwe jest uzyskanie lepszych efektów skontaktuj się z nami, aby umówić wstępną rozmowę online.

Przedstawimy Ci rekomendowaną strategię dla postawionego celu marketingowego oraz estymowane wyniki kampanii dla różnych poziomów budżetu. Przygotujemy także ofertę współpracy oraz zarekomendujemy odpowiedni zestaw szkoleń, które pozwolą na lepszą współpracę z naszą agencją. Podczas spotkań przedstawiamy model współpracy oraz sposoby: optymalizacji kampanii, wspólnego ustalania celów kampanii oraz raportowania.

W szczególności polecamy szkolenie z zarządzania marketingiem w Internecie, podczas którego tłumaczymy, jak oceniać jakość usług agencyjnych, jak wybierać agencję do współpracy, czego trzeba się nauczyć, aby efektywnie współpracować z agencją oraz jak przeprowadzać konkursy ofert.

Jeśli na etapie rozmów otrzymamy dostęp do kont reklamowych i konta Google Analytics będziemy w stanie ocenić jakość obecnie prowadzonych działań i potencjał wzrostu ich efektywności.

Szkolenia
Polski