Kampanie Amazon

Amazon to największy sklep internetowy na świecie, który daje możliwość wejścia na rynek zagraniczny bez konieczności tworzenia witryny internetowej w kilku wersjach językowych. Sprzedaż jest możliwa dzięki wyszukiwaniu Twoich produktów przez kupujących w wynikach organicznych oraz reklamach.

Odpowiednie pozycjonowanie produktów w wynikach organicznych oraz wsparcie za pomocą dobrze zoptymalizowanych kampanii reklamowych może wielokrotnie zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych, a także w Polsce.


Od 2016 roku przeprowadziliśmy wiele kampanii Amazon , obejmujących zagraniczne rynki w kilkunastu krajach całego świata (najwięcej w USA i Europie Zachodniej), dla wiodących na świecie marek, generując dla naszych klientów setki milionów dolarów przychodów. Posiadamy największe doświadczenie w branżach: kosmetycznej, medycznej, spożywczej, odzieżowej oraz artykułów biurowych i gospodarstwa domowego.

Zajmujemy się również płatnymi działaniami w innych marketplace’ach takich jak Google PLA, FB Shopping Ads, Ceneo, Allegro oraz Amazon Advertising.

Jeśli posiadasz już aktywny sklep na Amazonie i prowadzisz działania reklamowe, jednak oczekujesz znacznie wyższych wyników sprzedażowych możesz zlecić nam darmowy podstawowy audyt , kontaktując się z nami.

Jeśli chcesz rozpocząć działania na Amazon i szukasz agencji, która zajmie się prowadzeniem skutecznych działań reklamowych w systemie Advertising Amazon, która stworzy skuteczną strategię działań oraz będzie odpowiedzialna za jej wdrożenie - jesteśmy aby Ci pomóc.

Plan wsparcia jakiego możemy Ci udzielić to:

1. Bezpłatna rozmowa, w której omówimy Twoje cele reklamowe.

2. Analiza obecnych działań na amazon jeśli je prowadzisz.

3. Darmowy plan kampanii. Po rozmowie przedstawimy Ci plan działania, który będzie zawierał projekt kampanii na Amazonie oraz estymowane wyniki, które kampania będzie mogła wypracować w ramach powierzonego budżetu. Przedstawimy Ci również koszty naszej obsługi

4. Konfiguracja konta reklamowego, do którego będziesz mieć stały dostęp.

5. Prowadzenie kampanii. W przypadku akceptacji oferty przejmiemy działania, wdrożymy wszystkie zmiany w celu poprawy ich skuteczności i pokażemy Ci, w jaki sposób analizować kampanie, abyś miał pewność, że wszystkie działania są bardzo dobrze prowadzone. Kampania będzie prowadzona przez Specjalistę Amazon z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu kampanii. Oferujemy Ci również przejrzystą umowę, w której masz prawo zatrzymać każdą kampanię, w każdym dniu jej trwania. Nie mamy umów długoterminowych.

6. Regularne raportowanie i omawianie prowadzonych działań oraz informacje o dalszych planowanych krokach w optymalizacji. Otrzymasz wsparcie dedykowanego Opiekuna, który będzie do Twojej dyspozycji w ramach naszej współpracy.

Umów niezobowiązujące pierwsze spotkanie konsultingowe.

Szkolenia
Polski