Pozycjonowanie rozliczane za efekt
Pozycjonowanie rozliczane za efekt

Pozycjonowanie strony WWW polega na umieszczeniu jej wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki dla wybranych słów kluczowych. O tym, które ze stron pojawią się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania decyduje stale modyfikowany algorytm wyszukiwarki. Poprzez odpowiednie przygotowanie strony (optymalizacja witryny), a także działania zewnętrzne, możliwe jest wpływanie na pozycję witryny w rankingu, a przez to generowanie wizyt i konwersji na witrynie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie skutecznie promować witryny nawet na najbardziej konkurencyjne słowa kluczowe.

Pozycjonowanie strony jest działaniem długoterminowym, a najlepsze efekty widoczne są zazwyczaj po upływie kilku miesięcy. Najważniejszym warunkiem powodzenia projektu SEO jest właściwy wybór słów kluczowych, najlepiej na podstawie danych z analityki internetowej. Projekty SEO monitorowane są przez nas w Google Analytics pod względem ruchu i konwersji jaki generują.

Korzyści z uruchomienia usługi:

• twoja oferta odpowiada na potrzebę klienta – to on zgłasza zapotrzebowanie na dany produkt dokonując wyszukiwania. Tym samym, docieramy z produktem do osób, które są nim zainteresowane.
• internauci częściej i chętniej decydują się na zakup produktu firmy, która jest na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania, ponieważ darzą te wyniki większym zaufaniem.