SEO – Optymalizacja witryny
SEO – Optymalizacja witryny

Optymalizacja strony WWW polega na dostosowaniu wszystkich podstron witryny, zarówno od strony technicznej (kod HTML), jak i strukturalnej (architektura treści, linkowanie wewnętrzne) do wymogów stawianych przez wyszukiwarkę Google, z uwzględnieniem najnowszych zmian w algorytmach.

Dla każdej witryny przygotowujemy oddzielną analizę oraz dedykowaną strategię optymalizacji.
Dzięki jej wdrożeniu witryna bez przeszkód zostanie w całości zindeksowana i dobrze oceniona.

Optymalizacja witryny jest pierwszym i najważniejszym elementem pozycjonowania. To właśnie optymalizacja otwiera drogę do zdobycia pozycji, jednak ich nie gwarantuje. W związku z tym kolejne działania powinny być związane z oferowanymi przez nas usługami pozycjonowania.

Korzyści z uruchomienia usługi:

• pełna optymalizacja pozwala wykorzystać w pozycjonowaniu wszystkie treści publikowane w witrynie, zarówno tekstowe, jak i graficzne (zdjęcia, ilustracje) oraz multimedialne (np. materiały video, czy dźwiękowe),

• witryna jest w pełni czytelna dla robotów wyszukiwarek – każda z podstron witryny może być w całości przeczytana i zindeksowana przez wyszukiwarkę,

• każda z podstron witryny będzie interpretowana przez wyszukiwarkę jako adekwatna do wybranych słów kluczowych (wyszukiwanych przez użytkowników).