Kampanie SEM
Kampanie SEM

Kampanie linków sponsorowanych prowadzimy od początku istnienia Google AdWords (obecnie Google Ads) w Polsce. Osiągają one bardzo wysoką konwersję i generują cenny ruch na witrynie, ponieważ trafiamy do Internautów z informacją dokładnie wtedy, kiedy jej szukają!

Dbamy o najwyższy poziom efektywności kampanii Google Ads wykorzystując nasz autorski system optymalizacyjny AdMotiv. Dzięki temu jesteśmy w stanie poprawić efektywność kampanii prowadzonych przez najbardziej doświadczonych specjalistów nawet o kilkadziesiąt procent! Często dajemy taką gwarancję po przeprowadzeniu audytu.

Wykorzystujemy możliwości Google Ads optymalnie dobierając media oferowane przez Google – kampanie tekstowe i graficzne, zarówno w wyszukiwarce Google, jaki i w wyszukiwarkach partnerskich (onet.pl, wirtualnapolska.pl, gazeta.pl, interia.pl i in.) wykorzystując targetowanie kontekstowe w sieci Google Display Network oraz pozostałe zaawansowane metody kierowania reklam.

Jeśli nie jesteś zadowolony z efektów aktualnie prowadzonej kampanii Google Ads, proponujemy audyt , w którym wskażemy ile budżetu reklamowego marnuje się oraz oszacujemy potencjał wzrostu efektywności kampanii.
Dzięki temu Twoja firma będzie mogła zaoszczędzić część budżetu wydawanego na SEM lub uzyskać więcej konwersji i sprzedaży inwestując tę samą kwotę.

Ponadto regularnie prowadzimy Szkolenia Google Ads dla managerów marketingu oraz specjalistów.