Audyt Google Analytics

Jeśli zastanawiasz się, czy Twój Google Analytics jest w pełni skonfigurowany i dostarcza Ci wartościowe dane z prowadzonych działań reklamowych – zleć nam przeprowadzenie audytu Google Analytics, w którym zweryfikujemy konfigurację i ustawienie Twojego konta.

Dzięki poprawnie wdrożonej i skonfigurowanej analityce będziesz mógł ocenić skuteczność prowadzonych działań reklamowych, a także sprawdzić statystyki Google Analytics pod kątem Twojego budżetu reklamowego, aby zweryfikować czy jest wydawany efektywnie.

Dla kogo

Przeznaczony dla osób, które chcą sprawdzić poprawność zbieranych danych z kampanii reklamowych w różnych systemach reklamowych i chcą polepszyć swoje obecne działania związane z analityką internetową, by móc poprawnie wyciągać wnioski co do skuteczności prowadzonych działań.

Ile to kosztuje?

Audyt Google Analytics w wersji podstawowej jest w pełni darmowy. Oferujemy również płatną usługę instalacji i konfiguracji Google Analytics, która wyceniana jest na podstawie Twoich obecnych działań i potrzeb.

Co zyskasz?

Ocenę poprawności i kompletności konfiguracji Google Analytics, która pozwoli Ci na właściwą analizę efektywności Twoich kampanii reklamowych oraz da Ci odpowiedź, w jakich punktach konfiguracja i ustawienia wymagają poprawy.

Wybierz jedną z usług:

Usługa instalacji i konfiguracji Google Analytics

Jeśli od razu chcesz zlecić cały proces wdrożenia wszystkich odpowiednich kodów śledzących na Twojej stronie, skontaktuj się z nami, aby omówić Twoje potrzeby.

Pełny Audyt Analytics składa się z części analitycznej, technicznej i szkoleniowej.

Cześć analityczna obejmuje opracowanie dokładnego planu co i jak należy mierzyć oraz jakie raporty końcowe powinny powstać dla poszczególnych użytkowników systemu. Dobry plan analityki internetowej bazuje głównie na statystykach Google Analytics i zapewnia, że każda zainteresowana osoba w firmie będzie miała Raport idealnie dopasowany do swoich potrzeb i zajmowanego stanowiska.

Część techniczna polega na weryfikacji instalacji i konfiguracji systemu Google Analytics wraz ze wszystkimi wymaganymi modułami dodatkowymi i wdrożeniem wszystkich kodów śledzących tak, aby odpowiednie dane były dostępne w raportach dla każdego 24/7/365.

Część szkoleniowa zapewnia, że raporty będą zrozumiałe oraz będą umożliwiały bieżącą ocenę efektywności wszystkich prowadzonych działań reklamowych online.

Darmowy podstawowy audyt Google Analytics

Ogólna analiza sytuacji na koncie oraz wskazanie miejsc, które wymagają konfiguracji i poprawy.

Audyt google analytics zawiera analizę i sprawdzenie:

 • Poprawności instalacji kodów Google Analytics oraz Google Tag Manager
 • Ustawień widoku, usługi i odbiorców
 • Listy wykluczeń ruchu wewnętrznego/odsyłającego dla witryny
 • Odpowiedniej konfiguracji grupowania kanałów
 • Poprawności stosowania i mierzenia zdarzeń oraz celów
 • Poprawności wdrożenia modułu e-commerce
 • Wykorzystania dodatkowych funkcji i modułów
 • Jakości danych pozyskiwanych do optymalizacji kampanii
 • Niestandardowych raportów, wymiarów i danych
 • Kwestii naruszeń względem RODO w pozyskiwaniu danych użytkowników
 • Integracji z kontem Google Ads i Google Search Console

PIERWSZE KROKI DO SUKCESU

Jak zlecić nam audyt Google Analytics?

1. Wybierz wersję darmową lub pełną audytu.

2. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas, a nasz ekspert poprowadzi Cię dalej.

Co potrzebujemy od Ciebie, aby wykonać Audyt?

 • Dłuższej rozmowy o Twoich celach i potrzebach
 • Dostępu do kont Google Analytics i Google Tag Manager oraz kont reklamowych Google Ads i Facebook Ads. Jeśli nie masz dostępu do tych kont - zdobądź go, bo w przeciwnym razie nie będziesz mieć kontroli nad własnym budżetem reklamowym.
 • Współpracy na etapie zbierania danych oraz Twojego czasu na wysłuchanie naszych szkoleń dotyczących analityki, odczytywania raportów, metodologii wyznaczania najlepszego podziału budżetu na media oraz jego wysokości. Rekomendujemy również odbycie wszystkich naszych szkoleń menedżerskich z Google Analytics oraz Planowania Reklamy Internetowej.
Szkolenia
Polski