Miejsce pracy: Warszawa lub Katowice

Jeśli uwielbiasz pisać i interesujesz się digital marketingiem to ogłoszenie może być dla Ciebie. W Marketing Online chętnie dzielimy się wiedzą podczas szkoleń i we współpracy z naszymi klientami. Na tym stanowisku masz okazję poznać doskonale wszelkie aspekty Digital Marketingu, stale pomagać naszym klientom poprzez tworzenie i publikację treści w formie tekstowej i wideo. Czeka Cię ogromna dawka wiedzy, pasjonująca przygoda z Content Marketingiem, szereg szkoleń i ciekawych wyzwań. Przede wszystkim jednak dołączysz do zespołu, z którym praca w miłej atmosferze będzie czystą przyjemnością.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie Content Marketingiem w agencji
  • wyznaczanie strategii i planów szczegółowych
  • koordynowanie procesów tworzenia treści przez ekspertów w agencji
  • zlecanie i koordynacja produkcji materiałów wideo
  • publikowanie treści w Internecie
  • prowadzenie strony firmowej Facebook i LinkedIn
  • obsługa kanału YT
  • współpraca z mediami

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w Content Marketingu (min 1 rok)
  • lekkiego pióra
  • doskonałej znajomości zasad publikacji w Social Media popartej doświadczeniem w prowadzeniu stron firmowych
  • znajomości zagadnień związanych z digital marketingiem, mile widziane certyfikaty Google oraz DIMAQ
  • wiedzy z zakresu reklamy internetowej i specyfiki pracy agencji performance marketingowej

Wymagane umiejętności osobiste:

  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji pracy
  • samodzielność i kreatywność
  • nastawienie na realizację celów, zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Google Ads, Google Analytics
  • umiejętność tworzenia grafik na potrzeby publikacji np. FB Canva, GIMP
  • znajomości zagadnień wideo content i umiejętność edycji wideo

Dlaczego warto aplikować na to stanowisko:

  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • umożliwimy Ci szybki rozwój poprzez intensywne szkolenia produktowe (szkolenia.marketingonline.pl/)
  • umożliwimy Ci uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Google wyłącznie dla agencji ze statusem PREMIER Partner oraz TOP 10 agencji należących do programu Google „Agency of The Future”
  • staniesz się częścią zgranego zespołu, z apetytem na sukcesy w Polsce i za granicą
  • świadczenia dodatkowe: ubezpieczenie, angielski, wyjazdy integracyjne

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marketing Online – Piotr Guziur, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko i dla celów przyszłych rekrutacji.

Szkolenia