Specjalista Content Marketing

Miejsce pracy: Warszawa lub Katowice

Jeśli uwielbiasz pisać i interesujesz się digital marketingiem to ogłoszenie może być dla Ciebie. W Marketing Online chętnie dzielimy się wiedzą podczas szkoleń i we współpracy z naszymi klientami. Na tym stanowisku masz okazję poznać doskonale wszelkie aspekty Digital Marketingu, stale pomagać naszym klientom poprzez tworzenie i publikację treści w formie tekstowej i wideo. Czeka Cię ogromna dawka wiedzy, pasjonująca przygoda z Content Marketingiem, szereg szkoleń i ciekawych wyzwań. Przede wszystkim jednak dołączysz do zespołu, z którym praca w miłej atmosferze będzie czystą przyjemnością.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie Content Marketingiem w agencji
  • Wyznaczanie strategii i planów szczegółowych
  • Koordynowanie procesów tworzenia treści przez ekspertów w agencji
  • Zlecanie i koordynacja produkcji materiałów wideo
  • Publikowanie treści w Internecie
  • Prowadzenie strony firmowej Facebook i LinkedIn
  • Obsługa kanału YT
  • Współpraca z mediami

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w Content Marketingu (min 1 rok)
  • Lekkiego pióra
  • Doskonałej znajomości zasad publikacji w Social Media popartej doświadczeniem w prowadzeniu stron firmowych
  • Znajomości zagadnień związanych z digital marketingiem
  • Wiedzy z zakresu reklamy internetowej i specyfiki pracy agencji performance marketingowej

Wymagane umiejętności osobiste

  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji pracy
  • samodzielność i kreatywność
  • nastawienie na realizację celów, zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu

Dodatkowym atutem będzie

  • Znajomość Google AdWords, Google Analytics
  • Umiejętność tworzenia grafik na potrzeby publikacji np. FB Canvas, GIMP
  • Znajomości zagadnień wideo content i umiejętność edycji wideo

Dlaczego warto się do nas zgłosić…

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Umożliwimy Ci szybki rozwój poprzez intensywne szkolenia produktowe (http://szkolenia.marketingonline.pl/)
  • Umożliwimy Ci uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Google wyłącznie dla agencji ze statusem PREMIER Partner oraz TOP 10 agencji należących do programu Google „Agency of The Future”
  • Staniesz się częścią zgranego zespołu, z apetytem na sukcesy w Polsce i za granicą
  • Świadczenia dodatkowe: ubezpieczenie, angielski, wyjazdy integracyjne

Podoba Ci się nasza oferta? Prześlij nam swoje CV i krótki list motywacyjny.

Nie zapomnij o dopisaniu w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)”.