Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania na tym stanowisku to

  • Rozwijanie aplikacji w oparciu o platformę .NET oraz SQL Server
  • Tworzenie nowych systemów informatycznych
  • Diagnoza i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Optymalizacja zapytań SQL

Na tym koniecznie musisz się znać:

  • Praktyczna znajomość C# , ASP.NET, JQuery
  • Microsoft SQL Server

Twoje dodatkowe atuty:

  • Znajomość DevExpress, Angular 2
  • Proaktywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Kreatywność i generowanie pomysłów
  • Dobra organizacja, dbałość o szczegóły

Jeśli do nas dołączysz, będziesz:

  • uczestniczyć w rozwijaniu komercyjnych aplikacji webowych
  • mieć możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do najnowszej wiedzy i technologii
  • otrzymywać wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • decydować o formie współpracy
  • zdobywać ciekawe doświadczenia zawodowe

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marketing Online – Piotr Guziur, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko i dla celów przyszłych rekrutacji.

Szkolenia