Menedżer Szkoleń Digital Marketing oraz E-learning

Miejsce pracy: Warszawa

W skrócie:

Będziesz zarządzać całym działem szkoleń, z dużą odpowiedzialnością i samodzielnością, gdzie leży ogromny potencjał rozwoju, stabilna praca w stabilnej firmie oraz możliwość awansu na stanowisko Marketing Managera.

Jakie wymagania musisz spełniać?

Szukamy osoby z doświadczeniem w sprzedaży szkoleń, ze znajomością branży marketingu internetowego, bardzo dużą dawką energii, kreatywności i zapału, nie zapominając o pozytywnym nastawieniu.

Cześć, z tej strony Piotr, CEO Marketing Online. Szukam osoby, której będę mógł powierzyć nasz cały dział szkoleń w firmie. Szukam długodystansowca, kogoś kto każdego dnia będzie wspinać się razem z nami na szczyt i kto będzie czerpał radość z wykonywania tej pracy, a jednocześnie miał zapał i wytrzymałość do osiągnięcia sukcesu. Potencjał na rozwój własny zarówno w zakresie zarządzania, jak i wiedzy z digital marketingu na tym stanowisku jest ogromny, podobnie jak benefity wynikające z objęcia tego stanowiska.

 

 

 

Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą szkoleń i interesuje Cię praca związana z nowoczesną edukacją z zakresu marketingu internetowego – ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie.

 

Chcemy powierzyć cały dział szkoleń osobie, która zaangażuje się w jego rozwój i sukces oraz będzie mogła samodzielnie nim kierować. Obejmuje to zarówno szkolenia stacjonarne (mamy nadzieję wrócić do nich wkrótce), online (obecna forma prowadzenia szkoleń) oraz e-learning (Akademia Marketing Online, do której dostęp ma już kilka tysięcy osób). 

Będziesz zarządzać zespołem pracującym na sukces całego naszego działu szkoleń, koordynować sprzedaż i reklamę szkoleń, a także współpracować z trenerami, uczestnikami szkoleń i osobami, które wspierają ten dział (patrz niżej). Otrzymasz pełne wsparcie konsultingowe, ale poszukujemy osoby, która będzie jednocześnie samodzielna, kreatywna i zaangażowana.

Dobrze jeśli interesujesz się Digital Marketingiem ponieważ wszystkie nasze szkolenia będą tego dotyczyć. Musisz w nich uczestniczyć, aby doskonale zrozumieć ich treść, wynikające z tego korzyści oraz to, jak pozyskana wiedza wpływa na efektywność i sukces działów marketingu firm, którym pomagamy. Można śmiało stwierdzić, że pomaganie w rozwijaniu umiejętności działów marketingowych, to podstawa naszej działalności. Program szkoleń opieramy na 20 letnim doświadczeniu agencji Marketing Online, więc mamy sporą wiedzę, którą chcemy się dzielić. Będziesz także opracowywać długofalową strategię i potem ją realizować. Ważnym zadaniem będzie rozwój e-learningu i platformy LMS.

 

Twoi współpracownicy to:

Piotr – wspólnie będziecie ustalać programy szkoleń oraz strategię rozwoju tego działu. Masz pełne wsparcie, ale pamiętaj, że to Ty będziesz stać na czele, zarządzać nim i odpowiadać za wyniki
Trenerzy szkoleń: Piotr, Łukasz, Patryk, Taras i inni
Paulina: będzie Ci pomagać w realizacji skutecznych kampanii reklamowych na FB oraz z całą komunikację w owned media
Karolina: będziecie współpracować w zakresie skutecznych kampanii w Google Ads
Basia: zajmuje się bezpośrednio sprzedażą szkoleń i obsługą zapisów
Kamil: będziecie współpracować nad rozwojem WWW szkoleń od strony technicznej
Marcin: koordynuje i rozwija od strony technicznej Akademię Marketing Online 
Asystent ds. Finansów i Logistyki Szkoleń: pomaga z rozliczeniach, administracji i organizacji szkoleń stacjonarnych oraz online na platformie Zoom.
Agencje: web development – odpowiedzialni za tworzenie strony internetowej i studio filmowe – pomaga w tworzeniu materiałów promocyjnych
Media: Marketing przy Kawie, eMarketer i inne

 

Twój typowy dzień pracy będzie wyglądał tak jak sobie go zaplanujesz.


Kompetencje, które są dla nas ważne:

doświadczenie w sprzedaży szkoleń
doświadczenie w zarządzaniu projektami 
doświadczenie w zarządzaniu ludźmi 
znajomość języka angielskiego – głównie w czytaniu
wykształcenie wyższe

Cechy osobowe jakich oczekujemy:

› kreatywność i zaangażowanie
odpowiedzialność
komunikatywność 
dokładność i staranność

Wiedza, którą uzyskasz od nas:

przejdziesz całość szkoleń z marketingu internetowego
wspomagać Cię będzie w zarządzaniu działem szkoleń Piotr oraz zewnętrzni konsultanci – profesjonaliści w dziedzinie zarządzania
uzyskasz dostęp do obszernej bazy wiedzy na temat zarządzania i sprzedaży szkoleń – po angielsku

Warunki, które oferujemy:

umowa o pracę w stabilnej finansowo firmie
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników 
dofinansowanie szkoleń zawodowych
elastyczne godziny pracy i dni pracy zdalnej
prywatne ubezpieczenie medyczne
dofinansowanie do lekcji angielskiego
wyjazdy integracyjne

 

Aplikuj wysyłając swoje CV na adres: praca@marketingonline.pl 

 

Nie zapomnij o dopisaniu w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marketing Online – Piotr Guziur, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko i dla celów przyszłych rekrutacji.