Aleksandra Świetliczko
Specjalista ds. Marketingu
Profeo
Współpracując z firmą Marketing Online przekonaliśmy się jak ważna jest właściwie zaplanowana kampania w wyszukiwarkach i systemach reklamy kontekstowej. Dzięki profesjonalnej i zawsze życzliwej obsłudze firmy Marketing Online możemy być pewni, że nasze kampanie prowadzone są na najwyższym poziomie skuteczności. Marketing Online to rzetelny partner, który chętnie dzieli się wiedzą i pomaga wdrażać w firmie nowe rozwiązania związane z zagadnieniami SEO i SEM. Z pewnością, mogę polecić firmę Marketing Online jako firmę godną zaufania i oferującą profesjonalne usługi na najlepszym poziomie.
Marcin Szporka
Dyrektor Marketingu
Allianz Direct New Europe
admin-ajax
„Współpraca z Marketing Online pozwala nam w pełni kontrolować zwrot z inwestycji w marketing w wyszukiwarkach internetowych (SEM). Profesjonalna optymalizacja kampanii pod względem merytorycznym i kosztowym oraz wykorzystanie autorskich narzędzi Marketing Online zapewnia, że w kampaniach SEM uzyskujemy jedne z najlepszych wyników na rynku. Marketing Online to także partner chętnie dzielący się wiedzą podczas spotkań i dedykowanych szkoleń wewnętrznych.
Mam 100% pewność, że kluczowe dla firmy działania w zakresie Search Marketingu powierzamy najlepszym specjalistom.”
Paweł Moszyński
Marketing Manager
Jobs4.pl
Z Marketing Online współpracuję już od dłuższego czasu i bardzo cenię rzetelne podejście do pracy. Marketing Online zawsze terminowo i dokładnie wywiązuje się z zaplanowanych zadań. Prowadzone dla nas kampanie są bardzo dobrze przygotowane i prowadzone. Ponadto pracownicy firmy chętnie pomagają nam dzieląc się podczas spotkań i szkoleń wiedzą i doświadczeniem nie tylko w zakresie SEM, ale szeroko pojętego Marketingu w Internecie. Niedawno przekazaliśmy firmie Marketing Online kampanię Jobs4. Już po 2 pierwszych tygodniach kampanii jej efektywność wzrosła o 45% w stosunku do okresu kiedy kampania prowadzona była przez inną agencję SEM. Oznacza to, że w ramach tego samego budżetu możemy teraz uzyskać o wiele lepsze wyniki. Po raz kolejny przekonałem się o tym, że w Marketing Online pracują najlepsi specjaliści na rynku.
Maciej Noga
Marketing Director
Grupa Pracuj sp. z o.o.
„Współpracujemy z Marketing Online już od 2002 roku i przekonaliśmy się o wysokiej jakości świadczonych usług.
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i autorskim narzędziom Marketing Online nasze kampanie w wyszukiwarkach
i systemach reklamy kontekstowej uzyskują doskonałe wyniki. Marketing Online jest firmą zorientowaną na realizację celów klienta, rozumiejącą specyfikę naszego biznesu i oferującą pełne wsparcie i pomoc w zakresie marketingu
w Internecie. Jest to solidny i uczciwy partner, posiadający ogromne doświadczenie zdobyte zarówno w Polsce i za granicą. Mogę z pewnością polecić Marketing Online jako profesjonalną i godną zaufania firmę”

Pozostałe opinie o Marketing Online pojawiają się regularnie w naszym profilu Google

 

Realizowaliśmy już strategie i kampanie oraz projekty SEO, szkoleniowe i konsultingowe dla takich marek jak:

3M, Abbott Laboratories, AD Pharma Poland, Agora, Allianz, AllianzDirect, Altkom, Asseco, Bank BGŻ, Bank Pekao, Benefit IP, BMW, BNP Paribas, Bosch, BP, Collegium Civitas, Credit Agricole, Cyfrowy Polsat, Deutsche Bank, Fadesa, ESRI, Flügger, Getin Bank, GoldenLine, Grafton Recruitment Polska, Infor, ING, Kopalnia Soli „Wieliczka”, LexisNexis, Liberty Direct, Marquardt Media, Mattel, Medicover, MonsterPolska, Murator, Nissan, PKF, Polbank, Polmed, Pracuj.pl, Raiffeisen, Renault, RUCH, Saltus Ubezpieczenia, Segafredo, Skandia, Skandia Życie – Vienna Life, Telestrada, UNICEF, Vision Express, Woblink,

Łącznie przeprowadziliśmy już ponad 9 000 skutecznych kampanii i projektów SEO.

Zaufali nam