Asystent/ka ds. Finansów i Administracji

Miejsce pracy: Warszawa

W skrócie:

Będziesz bezpośrednim wsparciem działu finansowego, gdzie zaangażowanie i chęć współpracy są niezbędne do współprowadzenia działań związanych z finansami i administracją agencji marketingowej oraz organizacją szkoleń.

Jakie wymagania musisz spełniać?

Szukamy osoby z doświadczeniem w działach finansowych lub administracyjnych, której jednym z najlepszych znajomych jest Excel i Google Sheets. Zaangażujemy Cię w proces organizacyjny szkoleń, który wymagał będzie od Ciebie pewności działania. Docenimy Twoją energiczność, pozytywne nastawienie i zapał do pracy. 

Cześć, z tej strony Piotr, CEO Marketing Online. Potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy – kogoś kto zostanie z nami na dłużej i będzie nam pomagał w codziennych zadaniach. Jest ich wiele, zadania są różne – we wszystkim będziesz mieć wsparcie współpracowników. Jeśli chcesz się rozwijać w dziedzinie finansów – zapraszamy do nas. Wierzę w rozwój ludzi, dlatego damy Ci szereg możliwość wzięcia udziału w szkoleniach zawodowych, aby potencjał rozwojowy w zakresie finansów i administracji stale się zwiększał, podobnie jak benefity wynikające z objęcia tego stanowiska.

 

 

 

Dołącz do naszego zespołu i zdobywaj cenne doświadczenie

 

Twoja codzienna praca będzie polegała na wsparciu działu finansowego w zakresie faktur, umów i zleceń, controllingu finansowym i raportowaniu finansowym, prowadzeniu dokumentacji i korespondencji, organizacji i rozliczaniu podróży, spotkań firmowych, czy wsparciu procesu organizacji szkoleń stacjonarnych w Warszawie i online (na platformie Zoom). Będziesz również współpracować z naszym biurem rachunkowym.

 

Twoi współpracownicy to:

Ania i biuro rachunkowe – wszystkie zadania finansowe, księgowe i administracyjne
Manager szkoleń – pomoc w rozliczaniu i organizacji szkoleń
Bartek oraz opiekunowie klientów – wsparcie w rozliczaniu kampanii i projektów (controlling finansowy) dla naszych klientów oraz związana z tym dokumentacja
Piotr – CEO Marketing Online


Kompetencje, które są dla nas ważne:

wykształcenie wyższe (lub studenci ostatniego roku, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)
doświadczenie w działach finansowych lub/i administracyjnych
dokładność i staranność
dobra znajomość MS Excel / Google Sheet

 

Wiedza, którą uzyskasz od nas:

zastosowanie controllingu finansowego w praktyce i współprowadzenie spraw finansowych przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi
zapoznamy Cię także ze specyfiką pracy w agencji marketingowej

 

Warunki, które oferujemy:

umowa o pracę w stabilnej finansowo firmie
premie za osiągane wyniki pracy
dofinansowanie szkoleń zawodowych
elastyczne godziny pracy i dni pracy zdalnej
prywatne ubezpieczenie medyczne
dofinansowanie do lekcji angielskiego
wyjazdy integracyjne, wspólne wypady na grilla i nie tylko

 

Aplikuj wysyłając swoje CV na adres: praca@marketingonline.pl 

 

Nie zapomnij o dopisaniu w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marketing Online – Piotr Guziur, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko i dla celów przyszłych rekrutacji.