WEB USABILITY
WEB USABILITY

Web Usability

Przy projektowaniu kreacji reklamowych i LandingPages, osoby odpowiedzialne za ich tworzenie dają z siebie wszystko, aby stworzyć jak najskuteczniejszą wersję reklamy. Bardzo często jednak, mimo wieloletniego doświadczenia, kreacje tworzone przez specjalistów diametralnie różnią się między sobą swoją skutecznością, co na poziomie projektowania jest niezwykle trudne do przewidzenia.

Często płacąc za stworzenie kreacji reklamowej nie jesteśmy do końca świadomi, jak bardzo małe zmiany w tekście lub projekcie mogą wpłynąć na skuteczność danej reklamy. W naszym przypadku, gdy testowaliśmy 13 wariantów bardzo dobrych Landing Pages, różnica ich skuteczności wynosiła aż 238%.

Powyższy przykład przedstawia, że w celu osiągnięcia najbardziej optymalnego zwrotu z inwestycji musimy jak najbardziej dostosować przekaz reklamowy do potrzeb klienta, a co za tym idzie, wykonać testy.

W naszej ofercie znajduje się zarówno projektowanie i wdrażanie Landing Pages, jak i wykonywanie testów dwu- lub wielowariantowych w celu wybrania najbardziej optymalnej wersji reklamy.

Zadbamy o Twoją witrynę tak, aby była jak najbardziej atrakcyjna i użyteczna dla jej użytkownika.

Zbudujemy różne Landing Pages, przetestujemy je i zoptymalizujemy, aby w efekcie wygenerować jak największą sprzedaż przy minimalnym budżecie.