WEB ANALYTICS
WEB ANALYTICS

Web Analytics

W dzisiejszych czasach koniecznością jest prowadzenie działań reklamowych i promocyjnych w Internecie z prawidłową analityką internetową.W Marketing Online proponujemy szeroki zakres usług analityki internetowej, które dzielimy na:
– Techniczne i wdrożeniowe
– Analityczne i konsultingowe

Dzięki pierwszej grupie możemy zapewnić pełną i profesjonalnie przeprowadzoną konfigurację Google Analytics oraz Google Tag Manager dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Usługi analityczne polegają natomiast na opracowaniu strategii pomiaru (Measurement Planning) oraz opracowaniu koncepcji i schematu codziennej pracy z wykorzystaniem danych (Framework).
Należymy do programu Google Analytics Certified Partners i działamy zgodnie z metodologią zarekomendowaną przez zespół Google Analytics.

Zapewniamy, że inwestycja w analitykę internetową z Marketing Online przyniesie znaczące i wymierne korzyści, dzięki zwiększonej efektywności reklamy i konwersji na witrynie.

Od lat jesteśmy certyfikowanym partnerem Google Analytics i każdą kampanię optymalizujemy na bieżąco z użyciem danych.

Dzięki połączeniu ludzkiej kreatywności oraz automatyzacji z użyciem zaawansowanych algorytmów osiągamy nadzwyczajne efekty.