SEO
SEO

SEO

Pozycjonowanie strony www polega na umieszczeniu jej wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki dla wybranych słów kluczowych. O tym, które ze stron pojawią się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania decyduje skomplikowany (i stale modyfikowany) algorytm wyszukiwarki. Poprzez odpowiednie przygotowanie strony (optymalizacja witryny), a także działania zewnętrzne możliwe jest wpływanie na pozycję rankingową witryny. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie skutecznie promować witryny nawet na najbardziej konkurencyjne frazy (słowa kluczowe).

Pozycjonowanie strony jest działaniem długoterminowym, a najlepsze efekty widoczne są dopiero po upływie kilku miesięcy. Zdobycie wysokich pozycji jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki ciągłym działaniom, zaprzestanie działań może doprowadzić do nagłego spadku pozycji. W Internecie nieustannie pojawiają się nowe strony, coraz więcej z nich dostrzega także zalety pozycjonowania, aby zapobiec wypychaniu strony ze zdobytych pozycji przez konkurencję w skład naszej usługi wchodzi także utrzymywanie osiągniętych pozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Pierwsze projekty SEO dla czołowych polskich klientów robiliśmy już w 2000 roku.

Zapewniamy profesjonalny audyt, pozycjonowanie i doradztwo w zakresie SEO, tak aby Twoja reklama internetowa była jak najbardziej widoczna.