Aleksandra Świetliczko
Specjalista ds. Marketingu
Profeo
Współpracując z firmą Marketing Online przekonaliśmy się jak ważna jest właściwie zaplanowana kampania w wyszukiwarkach i systemach reklamy kontekstowej. Dzięki profesjonalnej i zawsze życzliwej obsłudze firmy Marketing Online możemy być pewni, że nasze kampanie prowadzone są na najwyższym poziomie skuteczności. Marketing Online to rzetelny partner, który chętnie dzieli się wiedzą i pomaga wdrażać w firmie nowe rozwiązania związane z zagadnieniami SEO i SEM. Z pewnością, mogę polecić firmę Marketing Online jako firmę godną zaufania i oferującą profesjonalne usługi na najlepszym poziomie.
Marcin Szporka
Dyrektor Marketingu
Allianz Direct New Europe
admin-ajax
„Współpraca z Marketing Online pozwala nam w pełni kontrolować zwrot z inwestycji w marketing w wyszukiwarkach internetowych (SEM). Profesjonalna optymalizacja kampanii pod względem merytorycznym i kosztowym oraz wykorzystanie autorskich narzędzi Marketing Online zapewnia, że w kampaniach SEM uzyskujemy jedne z najlepszych wyników na rynku. Marketing Online to także partner chętnie dzielący się wiedzą podczas spotkań i dedykowanych szkoleń wewnętrznych.
Mam 100% pewność, że kluczowe dla firmy działania w zakresie Search Marketingu powierzamy najlepszym specjalistom.”
Paweł Moszyński
Marketing Manager
Jobs4.pl
Z Marketing Online współpracuję już od dłuższego czasu i bardzo cenię rzetelne podejście do pracy. Marketing Online zawsze terminowo i dokładnie wywiązuje się z zaplanowanych zadań. Prowadzone dla nas kampanie są bardzo dobrze przygotowane i prowadzone. Ponadto pracownicy firmy chętnie pomagają nam dzieląc się podczas spotkań i szkoleń wiedzą i doświadczeniem nie tylko w zakresie SEM, ale szeroko pojętego Marketingu w Internecie. Niedawno przekazaliśmy firmie Marketing Online kampanię Jobs4. Już po 2 pierwszych tygodniach kampanii jej efektywność wzrosła o 45% w stosunku do okresu kiedy kampania prowadzona była przez inną agencję SEM. Oznacza to, że w ramach tego samego budżetu możemy teraz uzyskać o wiele lepsze wyniki. Po raz kolejny przekonałem się o tym, że w Marketing Online pracują najlepsi specjaliści na rynku.
Maciej Noga
Marketing Director
Grupa Pracuj sp. z o.o.
„Współpracujemy z Marketing Online już od 2002 roku i przekonaliśmy się o wysokiej jakości świadczonych usług.
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i autorskim narzędziom Marketing Online nasze kampanie w wyszukiwarkach
i systemach reklamy kontekstowej uzyskują doskonałe wyniki. Marketing Online jest firmą zorientowaną na realizację celów klienta, rozumiejącą specyfikę naszego biznesu i oferującą pełne wsparcie i pomoc w zakresie marketingu
w Internecie. Jest to solidny i uczciwy partner, posiadający ogromne doświadczenie zdobyte zarówno w Polsce i za granicą. Mogę z pewnością polecić Marketing Online jako profesjonalną i godną zaufania firmę”

Zaufali nam